Egyre melegebb van, egyre jobban közeleg a nyár. ;)
Orgona:Az eper is gőzerővel virágzik!Cseresznye és meggy is lesz idén ;)Zápor!
Lassan nyár
2014.04.19. 20:06 Milu75
Szólj hozzá!
Címkék: meggy cseresznye kert eper zápor ogona
Huzatok
2011.12.28. 22:24 Milu75
Szerda:Ma is meló, ma is "korán" kelés és autózás... Illetve nem is volt az olyan korán, mert az autóval ugye hipp-hopp beértem, emiatt pedig nem kapkodtam a felkeléssel. ;)Aztán munka, közben irodai masszázs. :) Nagyon jóóóó volt! Fél órára mentem és mondtam is, hogy…
















Budapest Time


Utolsó kommentek