Vasárnap:
Ma végre sétáltunk egyet a patakparton. :) Már nagyon régen jártunk erre, talán még tavasszal. Valamiért így alakult a nyár. No, nem is ez a lényeg, hanem hogy ma kimozdultunk. Jól esett az egész heti punnyadás után. ;)
És rá kellett döbbenjünk, hogy még…
















Budapest Time


Utolsó kommentek